Petzl Tango 8.5
Het 8,5mm dunne klimtouw van Petzl, genaamd Tango, is ontworpen voor multi-pitch klimmen. Het klimtouw is eenvoudig te gebruiken met zekeringsapparaten dankzij de dikte, flexibiliteit en duurzaamheid van de Tango. Het klimtouw kan worden gebruikt als tweeling- of dubbeltouw en daarnaast is de Petzl Tango voorzien van een duidelijke middenmarkering.
Ultrasone Finish
De Petzl Tango heeft een Ultrasone Finish, wat betekend dat de kern en de mantel van het klimtouw met elkaar verbonden zijn door een ultrasone proces. Dit proces voorkomt dat de uiteinden van het klimtouw niet gaan rafelen en de algehele levensduur van het touw verbetert.
EverFlex behandeling
De Everflex is speciale thermische behandeling die de kernstrengen stabiliseert en verbetert de consistentie. Het zorgt ervoor dat je een uitstekende grip blijft hebben op het klimtouw en een consistente omgang van de Tango in de loop van tijd.
Specificaties
- Diameter: 8,5 mm
- CE EN 892, UIAA: dubbel-, tweelingtouw
- Gewicht per meter: 47 g
- Statische rek: 8.5 % (dubbeltouw), 7 % (tweelingtouw)
- Dynamische rek: 31 % (dubbeltouw), 30 % (tweelingtouw)
- Vangstoot: 6.6 kN (dubbeltouw), 9.9 kN tweelingtouw)
- Materiaal: nylon
Touwdiameter | 8.5 mm |
Gewicht per meter | 47 gram |
Type Touw | Dubbeltouw, Tweelingtouw |
Middenmarkering | Ja |
UIAA normvallen | 10 |
Vangstoot | 9,9 kN, 6,6 kN |
Statische rek | 7,0 %, 8,5 % |
Dynamische rek | 30 %, 31 % |
Referentienummers | R20AB 050, R20AB 060, R20AW 050, R20AW 060 |
Staat uw vraag hier niet tussen?
Stel hem dan hier en we komen zo snel mogelijk met een antwoord.