Mad Rock Phoenix
De Phoenix van Mad Rock is al jaren een populaire schoen binnen het merk. Nog steeds wordt deze schoen vernieuwd en verbeterd. Dit heeft tot nu toe geleid tot een comfortabele schoen voor lange routes. Daarnaast is de Phoenix ook uitermate geschikt als een comfortabele beginnersschoen. De schoen is voorzien van een relatief harde middenzool die veel steun biedt. De asymmetrische constructie zonder downturn maken de Phoenix een comfortabele klimschoen. Doordat de schoen zowel van binnen als van buiten gemaakt is van leer zal deze zich goed naar de voet vormen.
Rubber
De afgelopen jaren heeft Mad Rock hard gewerkt aan het rubber dat ze gebruiken voor de schoenen. De science friction 3.0 met een dikte van 4.2 mm is erg duurzaam en sticky, zo vind je zelfs op gladde stukken goede grip. Daarnaast beschikt de schoen over R2 science friction edge rubber aan de zijkanten. Dit alles maakt de Phoenix een betrouwbare en comfortabele klimschoen voor vele uren op de muur.
Juiste maat
Het is ontzettend lastig om de juiste klimschoenen te bestellen. In deze Link vind je een handig stappenplan om je op weg te helpen. Hou er rekening mee dat dit niet de garantie geeft dat je klimschoenen goed zullen zitten. Iedereen heeft een persoonlijke fit. Dit speelt een grote rol in het vinden van de juiste schoen.
Wil je meer weten? Check deze blogs: Alles wat je wil weten over klimschoenrubber & Top 4 allround klimschoenen
Aanvullende informatie
- Veterschoen
- Bovenmateriaal schoen: leer
- Schoenmateriaal voering: leer
- Materiaal schoenzool: rubber, polyester, overig materiaal
- Gewicht per paar: 420 gram (maat 42)
Gewicht | 420 Gram |
Asymmetrisch | Medium |
Downturned | Flat |
Type rubber | Science friction 3.0 |
Volume voet | Wide |
Vegan klimschoen | Nee |
Hardheid rubber | Extra hard |
Klimniveau | Beginner |
Rubber dikte | 4.2MM |
Referentienummers | 106386, 106387, 106388, 106389, 106390, 106391, 106392, 106393, 106394, 106395, 106396, 106397, 106398, 106399, 106400, 106401, 106402, 106403, 106404, 106405 |
Staat je vraag hier niet tussen?
Stel hem dan hier en we komen zo snel mogelijk met een antwoord.
Na meerdere schoenen gepast te hebben zat deze schoen direct goed. Doordat ie van leer is en is voorzien van veters sluit deze goed aan op mijn voeten. Normaal heb ik van schoenen maat 37, soms 37,5. Van deze klimschoenen heb ik maat 38. Deze zit dan wel krap bij de tenen, maar nog steeds comfortabel genoeg om mee door de boulderhal te lopen.
Superfijne pasvorm voor mijn gevoelige voeten. Door de veters sluiten ze echt goed om je voet. En ook nog eens goeie grip!
Fijne schoen! Het leer is redelijk flexibel en de vetersluiting zorgt ervoor dat de schoen fijn past om mijn complexe voet! Voldoende grip, redelijke stijve voorzool., Een iets zachtere zou nog meer grip geven (en meer slijtage).
Super mooie schoen en zit heel lekker. Niet high performance, maar perfect voor de langere multipitches waar comfort ook wat meer gaat meespelen.
Zelf een productreview plaatsen
Heb je dit product en wil je een review plaatsen?