Werplijn voor boomwerk, tegenwoordig ook vaak gebruikt door recreatieve klimmers, zoals bij geocaching. Weinig wrijving zodat ook een wat dikkere lijn gemakkelijk omhoog gehesen kan worden.
Werplijn om touw over een hoog gelegen punt te kunnen trekken. Werplijnen worden het meest ingezet bij boomverzorging, maar ook bij rope access en recratieve klimactiviteiten in bomen (bijvoorbeeld 'monkey klimmen') wordt gebruikgemaakt van werplijnen.
De set kan compleet gemaakt worden met het Tendon werpzakje, deze wordt apart verkocht. Beide zijn uitgevoerd in kleuren die goed te zien zijn in boomtoppen.
Gewicht: 2,5 g/m
Afmetingen: 50 m
Touwdiameter: 3 mm
Sterkte: 0,8 kN (ca 80kg)
Materiaal: polyetheen
CE 1019
Normering | CE 1019 |
Toepassing | Boomverzorging |
Lengte lijn | 50 meter |
Type Touw | Werplijn |
Breeksterkte | 80 kg |
CE-certificering | Ja |
Referentienummers | A030TT41S000C-50M |
Staat je vraag hier niet tussen?
Stel hem dan hier en we komen zo snel mogelijk met een antwoord.
Mooie flexibele werplijn die goed langs de boom en takken glijdt. Lekker stevig waardoor je ook in geval van vastzitten niet gelijk de lijn stuk trekt.
Lijn mag iets langer zijn. Je bent zo op het einde van de lijn bij eerste worp. Uitstrekkende lijn kwaliteit, glijd zo over takken.
Goede werp lijn, niet goedkoop. Goed zichtbaar en hoge kwaliteit.
Tevreden
Tevreden
Zeer duidelijk zichtbare kleur.
Zelf een productreview plaatsen
Heb je dit product en wil je een review plaatsen?